Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ilk işletim sistemi Macintosh

2 posters
YazarMesaj
falchta
Moderatör
Moderatör
falchta

Kadın

ilk işletim sistemi Macintosh Empty
MesajKonu: ilk işletim sistemi Macintosh   ilk işletim sistemi Macintosh Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 3:41 pm

merhaba arkadaşlar bugün size biraz eskiye götüreceğim. ilk işletim sistemini machintosh buldu. yani windows yoktu. o genc adamda steve jobs ozamanlarda gencsmiş. İnsanların sevinmesi biraz size garip gibi gelebilir ama o zamanlar çok büyük bir devrimdi ilk iletim istemi bulunması. şimdi ise onlarca versiyon çıkardı. gene dünyanın en gözde işletim sistemi windowsa rağmen
1984 yılında olay bu olay yani ben daha dünyayaya gelmemiştim. ama şuan bile izlimek heyecanlandırıyor. o ilk machintosh versiyonunu renklisini ben izmirde bir yerde gördüm ama alamadım adamdan. yani oda antika. insanaların sevinmesi garip gelmesin
tanııtıma bakın yaw
bir ara mahintosh konuşuyor. hello diye konuşuyor.
çok konuştum hadi bakaalım videoyu bir izleyin derim https://www.youtube.com/watch?v=8Nv2BNKxRzs

bu arada şunu diyeyim. dikkat ettinizmi ozamanın bilgisayar tasarımını oda güzel o yıla göre. machintoshun en büyük kozu ürün tasarımı. ve bu özelllikle fiyat yüksek birde bilkom bize fiyat bindirmesi yapayor alınması zor oluyor
ExCaL
Moderatör
Moderatör
ExCaL

Erkek

ilk işletim sistemi Macintosh Empty
MesajKonu: Geri: ilk işletim sistemi Macintosh   ilk işletim sistemi Macintosh Icon_minitimePtsi Nis. 07, 2008 9:12 pm

paylaşım için saol

ilk işletim sistemi Macintosh
1 sayfadaki 1 sayfası