Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi

YazarMesaj
MuStyl
Administrator
Administrator

Erkek
İş : ÖGrEnCi
İlgi Alanları : rAP+Rap+rAp

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Empty
MesajKonu: 125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi   125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Icon_minitimeSalı Nis. 15, 2008 10:19 am

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi 1133462377
125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi 1133460525
125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Cardsfanned

Part1 Indirmek için tıkla..
Part2 ındırmek için tıkla..

120 PSD KArtvizit Örneği
Uyumlu Fontlar

Adım 1 - Cartvizit örnegimizi actıktan sonra Photoshop menüsünden Viwe-->Show-->Guides secenegini aktif duruma getiriyoruz

Adım 2 - Bunu yaptıgımız zaman kartvizitimizin kesim ayarlarını ve yerleştirmesini daha kolay yapabilecegiz.

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop2

Adım 3 - Image --> Mode --> CMYK seciyoruz

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop3

Adım 4 - Image --> Image Size ---> Resolution: 300 olduguna emin olmalıyız, kontrol icin bakabilirsiniz.

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop5

Adım 5 - Bundan sonrası sadece layerları editlemeye kaldı..

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop5.5

Adım 6 - Bütün editleme işlemleri bittikten sonra sırayla aşagıdaki uygulamaları yapalım

Image > Flatten Image
Discard Hidden Layers? > OK

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop6
125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop7
125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop7.5

Adım 7 - Son olarak dosyamızı matbaa ya göndermeden önce kaydetmek icin File --> Save As --> Format: TIFF (*.TIF; *.TIFF) formatında kaydediyoruz..

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop8
125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi Photoshop9
https://maniac.yetkin-forum.com

125 Adet Değiştirilebilir Kartvizit Örnekleri ve Resimli Kartvizit Hazırlama Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» :::250 Adet TTF Font:::